Son Kullanma Tarihi Gecmis Kedi Odul Mamasi.

Serenyagmur

Merhabalar. Internetten aldığım kedi odul mamasının son kullanma tarihi 06.2015 te dolmuş. Bu da demek oluyor ki yaklaşık 2.5 sene geçmiş. Ben bunu farketmeden 4 5 adet vermis bulundum. Bir sorun olur mu ?

4 CEVAP

onuralpaslan

4 taneden birşey olmaz yani zararı muhakkak vardır ama okadar etkilyeceğini zannetmem kedinin tuvaletinden anlarsın veya hali yerindemi karnına dokun acıyormu vb dikkat edersin :) bence şikayet etmelisin ..

MinelG

2,5 sene çok uzun bi süreç bence vermeyin

Feronia

Üretim tarihi olabilir mi? Tarihi 2,5 sene önce dolmuş ödülü kokusundan/görünüşünden/kıvamından anlarsınız.

Serenyagmur

Kuru mama olduğu icin anlaşılmıyor peynir kokulu bi mamaydi ben farketmedim. Aslinda ilk gordugumde ben de uretim tarihi sanmistim fakat diğer pakette 2019 yazdigini gorunce anladim. Da bundan once vermistim onun icin korkuyorum bende