Kedimin Pencereden Vs Düşmemesi İçin Nasıl Bir Önlem Alabilirim

grsaras

Şuan da kış aylarında olduğumuz için pek pencere,balkon açmadığımızdan sorun olmuyor ama yazın sürekli pencereler ve balkonlar açık olacak bana göre hava hoş açmasam da olur ama annemler sorun çıkartıyor.Kedimin pencereler açıkken düşmemesi için nasıl bir önlem alabilirim?

3 CEVAP

gece18

Suzionline adlı instagram hesabında öne çıkanlar kısmında “file, tel” adlı hikayelerine bakıp size en uygununu seçebilirsiniz.

Minminik

Instagramda balkon filesi istanbul hesabina bakin 4 pencereye file yaptirdm hayat kalitemiz artti

_Catlover_

Ben ********dan pencere ve balkon için olan filelerden almayı düşünüyorum. Birkaç küçük aparatla birlikte siz monte edebilirsiniz.