Kedim Evden Kaçıyor

Ssenaa51

Merhaba 2 tane kedim var ve 1 tanesi 2 kere evden kaçtı şükür ki bulduk evden kaçmaması için yapılabilecek bi şey var mı ? (Galiba yok ama gene de belki fikri olan vardır)

6 CEVAP

zeynepgurgen

Yapılacak şey evin kapısını açık unutmamak.

MinelG

Evden nasıl kaçabiliyor ki? Kapı,pencereyi nasıl açık bulabiliyor

Ssenaa51

Bizim evimiz bahçeli ve doğal olarak evin kapısını açık unuttuğumuz oluyor diğer kedimiz de bi sıkıntı yok ama maya bunu huy edindi

onuralpaslan

bulunduğu alanı sınırlandırmayı denesen veya üstü kapalı biyer yaypsan ?

MinelG

Evin kapısına sinek teli tarzı bir şey taktırsanız kaçamaz aslında

Ssenaa51

Evin kapısına sineklik taktırdık ve veteriner kısırlaşınca bu huyunun biraz daha azalacağını söyledi hepinize teşekkür ederim ;)