Malt Önerisi

SiyamiK

Kedim kısırlaştırılmış british shorthair cinsinde. Malt olarak vet plus yeşil renkli olanı veya kısırlaştırılmış kedilere özel olanı almayı düşünüyorum. Arasında ikisini kullanan var mı. Eğer varsa hangisi daha etkili yardımcı olabilir mi?

6 CEVAP

Duyguui

Gimcate hiçbir kedi hayor demiyor. Yeşil olan vets plusu kedimin biri yemiyor

KedicikUzum

Gimcat en iyisi ama biraz pahalı maaleseff

Casperbeyy

Ben vets plusın hem yeşilini hem mor olanı kullandım,her ikisinden de memnun kaldım

LilaMiaLuna

Gimcat,veda,bolovia...
Şu an Gimcat kullanıyorum tavsiye ederim.

Ebrar-mira

Biofline güzel marka ben onu kullanıyorum bayılıyor ama gimcatla yarışır fiyatlar onu al daha iyi

KimJeongguk

Gimcat en iyisi bence. Vet's Plus'ta var bizde Petlebi'den mama aldığımızda hediye olarak gelmişti. Vet's Plus bazı kedilere dokunabiliyor maalesef, kusturuyor. Benim kedim seviyor ama başka bir kediye geçici yuva olduğumuzda ona Vet's Plus maltını yalattırdım bir baktım kusmuş. Dediğim gibi bence Gimcat paraya kıyılıp bile alınabilir hak ediyor parasını. Benim kedim küçüklüğünden beri Gimcat yiyor ve 1 kere bile kustuğunu görmedim. 100gr olanı bize 1 yıl gitti hala da bitmedi çeyreği kadarı duruyor.