Kedimin Gözü Sulanıyor

Bir kaç gündür kedimin sol gözü sulanıyor. Veterinere sorduk bize gentalı göz damlası kullanın geçer dedi. Hala geçmedi ve bugün çok halsiz normal de oyun saatinde kudurur ama bugün saf saf bakıyor. Acaba hasta mı oldu?

5 CEVAP

Anonymus985465

Vakit kaybetmeden uzman bir veterinere/Hayvan Hastanesi'ne götürüp bir hemogeam yaptırın

nyawa5

Çay pansumanı yapıp mutlaka veterinerinize gösterin

Palyaco

Kedilerde göz sulanması ara sira olur bu normaldir gözde çay pansuman en iyisidir pamuk yardımıyla

Anonymus985465

Kasım ayında bahçeme gelen yavru kedinin gözlerinde hafif akıntı vardı. Hergün Dr. Animal ile sukdim ve iki hafta sonra geçti. Kıpır kıpır ve çok iştahlıydı.
3 ay sonra öksürük, hırıltı. Tüm tedavilere rağmen iyileşmedi. Hemen ardından safra kustu. Hemogram değerleri, ölmek üzere olan bir kedinin değerleriydi. Yoğun bakımda anüsten iluk oluk kan geldi ve evladımı kaybettim.
İlk göz akıntısını PALYAÇO nun dediği gibi hafife alMAsaydım, bugün o masum can velki hayatta olacaktı.
Umarım sizin kedinin gözüne sadece bir şey batmıştır.

Bugün hayvan hastanesine götürdüm, mevsim geçişinden dolayı hasta olduğunu söyledi antibiyotik tedavisine başladık göz akıntısı için de yeni bir damla yazdı çay ile pansuman yapın dedi, ve vitamin yazdı. Umarım düzelir. Şu an gözünü açamıyor bu yeni damladan sonra.