Kedim Balığımızı Yedi Kedime Bir Şey Olur Mu?

Lokumcukk

Beta balığını yedi kedim bi kaç gün oluyor arada bir kusuyor birşey olmuşudur çok endişeleniyorum Onun için kusabileceği sonradan aklıma gekdi

3 CEVAP

JujuAlkn

Ben kediler balık yerse sorun olmaz diye düşünüyorum ama balığının yenilebilir bir balıkmi zehirli vs ise veterinere götürün

Fistikpasa

Lütfen dikkat edin balıklar da can taşıyor yazık.. bizim de akvrayumumuz var kapağı açıksa yaklaştırmıyoruz bile. Birkaç gün olmuş demişsiniz zehirlenme olsa belirtileri farklı olurdu diye düşünüyorum yinede veterinize danışın.

KeLeBeKciK

2si icinde kötü olmuş geçmiş olsun biraz yoğurt verirseniz midesine iyi gelicektir bir kaç gün geçmeden veterinere telefon edip sorsaydiniz daha iyi olurdu, sürekli kusması normal değil zaman kaybetmeden veterinere giderse daha iyi olur bir muayene etsin tekrar geçmiş olsun Allah şifa versin.