Kedim Çok Tüğ Dmküyor

Lilyyyy6

Kedim çok fazla tüğ dökmeye başladı neden böyle oldu elimi koysam tüğ geliyo

5 CEVAP

hangi mama kullanıyorsunuz. benimki de çok aşırı döküyor mamadan kaynaklı diye düşünüyorum bilhassa aromasından balıklı nd kullanıyorum. tavukludan balıklı mamaya geçince dökülme de artış yaşadım. elime atsam tüy geliyor. böyle yumak yumak. tavukluya geçicem tekrar o yüzden. eğer aynı sorun devam ederse başka markaya devam edeceğim. sizinki de mama kaynaklı oabilir. stres kaynaklı olabilir. vitamin kullanıyor musunuz

Cennet29

Benimkide döküyor. Çünkü şuan mevsim geçişi. Havalar ısınmaya başladı kışlık tüyler dökülecek. Düzenli tarayın

şuan mevsim geçişi için erken değil mi en azından benim yaşadığım yerde havalar hala soğuk bi değişiklik yok.

KeLeBeKciK

Balıklı mama biraz daha az dokmesini sağlar ve sık sık taramak gerekiyor bazı mamalar iyi gelmiyor ve stresten olabilir .

Ahraz

Mevsimsel geçişlerde olabilir.birde kedinizin bağışıklık sistemi zayigladiysa ondanda dökülür. Antibiyotik kullanımı doker