Kedi İçin Kremm!!

Eliiiifff

Kedimin ayağı kanadı kanama durdu merhem veya krem olarak ne sürebiliriz

4 CEVAP

IIREMMM

geçmiş olsun :( bence veterinere danışın bir darbe mi aldı yoksa başka bir sebeple mi kanadı daha rahat anlarlar eğer merhem verirlerse de onlar hangisini vereceğini bilir zaten ben hiç denk gelmedim piyasada bu tarz krem ya da merhemlere

Minminik

yara gibiyse batikon sürebilirsiniz, veteriner ağız çevresindeki yaraya batikon vermişti, ama ayak neden kanıyor belki müdahale edilmesi gerekir bi veterinerinize danışın

Eliiiifff

Tırnağı takılmıştı veterinerle konuşup batikon ile müdahale edip bir merhem sürdük çok teşekkürler cevaplarınız için :))

KimJeongguk

Çok derin olmayan yara durumunda Bepantol Derma kullanabilirsiniz iyileşmeyi hızlandırıyor. Yara derinse zaten veterinerinize göstermeniz daha iyi olur.