Kedimi Kisirlastirdim!!

suzandilan

kedimi bugun kisirlastirdim normaldede hareketli bir kedi oldugu icin sarhos gibo yalpalaya yalpalaya geziyor uyumak yerine gezmeyi tercih ediyor bu ona herhangi bir zarar verir mi??

3 CEVAP

aleyn

gezmesi sorun olmaz ama atlayıp zıplamamasına dikkat etmelisiniz..

onuralpaslan

gezme kısmını bilemem ama bugün kısırlaştırdığın için yalpalaması uyuması normal gezerken dikkat et ne derece yalpalıdığını bilmiyorum fakat kırıcı veya zarar göreceği eşya varsa ortadan kaldırırsan fazla birşey olmaz normalde uyurlar net bişey diyemem ama yalpalaması filan sarhos gib olması gayet normal

suzandilan

tesekkur ederiim