Kedimin Patilerinin Altı Kurumuş. Bunun İçin Kullanabileceğim Sprey Veya Krem Var Mı?

ben kedimi yaklaşık 2 ay önce sokaktan sahiplendim. patilerinin altı kuru ce çatlamış gibi görünüyor. Bunun için kullanabileceğim krem veya sprey var mı?

8 CEVAP

pearlsmom

Bepanthol sürün demiş birisi sakın surmeyin kediler kendilerini yalıyor bildiğiniz gibi zehirlenme vs olabilir. En sağlıklısı zeytinyağı veya soğuk sıkım hindistan cevizi yağı sürebilirsiniz yumusacik yapar.

Palyaco

Kedilerde pati kurumasını en iyi gelen her hafta hpaw clean wipes temizleme havlusu ve içinde bulunan emzimler ve yağlar herhafta silin 4 üncü hafta gözle görülür yumusama

nyawa5

Özel nemlendiriciler ve mendilleri var diye biliyorum, onlara bakabilirsini

Cennet29

Bepanthol sürebilirsiniz

Balimlilac

petipatis pati bakım kremi kullanıyorum ben yalamasında sıkıntı yok ve yumuşacık yapıyor.

LilaMiaLuna

Ben hindistan cevizi yağı sürüyorum

MarsMaya

HiPet'in lip balm gibi stick şeklinde kremleri var, bir de soğuk sıkım hindistan cevizi yağı da sürülebiliyor kediler için toksik değil diye biliyorum.