Kedim İçin Taurin Desteği

simgegunay

Herkese merhabalar. Ben 1 yaşına yeni giren bir kedinin annesiyim. Bu hafta kedim detaylı bir kalp muayenesine girdi ve EKG sonuçlarında kalp kaslarının zayıf çalıştığını söylediler. Bana mama olarak ne kullandığımı sordular, devamlı Nutrifeline kullanmış olduğumu son haftalarda N&D'ye geçtiğimi söyledim. Veteriner de N&D gibi iyi mamalarla beslememi ve TAURİN desteği almasını söyledi, veteriner ek takviye taurin verecek. Fakat ben merak ediyorum, eğer böyle bir süreç yaşamış olan varsa neler yapabilirim. Veterinerden o ek takviye ilaç temin edilene kadar içim içimi yiyor internette vet's plus markasının taurin destekli multivitaminini gördüm mesela önerir misiniz alayım mı? Ya da taurin oranı yüksek hangi mamalar var onlardan mı kullanmalıyım? Tecrübelerinize ve önerilerinize çoooook açığım herkese şimdiden teşekkür ederim 🙏

4 CEVAP

Cennet29

Nd mamayı cok beğendiğim söylenemez iyi diye herkese kakalıyolar ama benim kedimi şiddetli ishal yaptı. Arkadaşımın kedisinin kolesterolü tavan yaptı ayriyeten bağırsaları kitlendi mamayı hazmedememiş ilaç kullandık zor toparladık. Umarım kedinize yarar.

Cennet29

Gimcat taurin ürünlerine bakabilirsiniz

LilaMiaLuna

Normalde n&d nin mamasının taurin oranı gayet yüksek ancak kedinizin kalp sorunu olduğu için kullana bilirsiniz.
Sorun olmaz

scotland

ben taurin orani n&d den yuksek mama gormedim