Kedi Hangi Renk Olur Sizce?

KedicikUzum

Anket

Smokin
(5 oy)
Gri-beyaz
(7 oy)
Toplam (12 oy)

Merhaba annemi ikna ettim zaten kedilsri çok seviyor sokakta bir sürü besliyoruz ama aşılarını çok pahalı diyordu abimin bir arkadaşı veteriner çıktı indirim yapacak. Her neyse yine abimin arkadaşının ofisinde kedi doğum yapmış ve birini sahiplenecegiz ancak bir sorum. var şu en yukarıdaki siyah beyaz sizce gri beyaz mi olacak yoksa siyah beyaz mi? Anneme smokin olcak bence diyorum ama o gri diyor. Kedinin anne-babasinin cinsini bilmiyorum.

4 CEVAP

HaydutveNazli

2si gri tekir en alttaki smokin gibi ama saglikli olsun da hepsinin tadi cok baska ☺️ benim tekir kizim smokin oglum var .

KimJeongguk

Gri çizgili beyaz lekeli tekir olacak en üstteki 2 kedi. En alttakide Smokin olacak:

aslihan_e

Hiç belli olmaz, benim simsiyah kedilerim yavruyken aynı yukardaki gibi beyaz kırçıllı grimsiydiler hatta
daha da açıktı renkleri sonra değişti siyah oldular, o da siyah beyaz yani smokin olabilir.

KedicikUzum

Çok teşekkür ederimm