Beyaz Köpük Kustu

Ebrar-mira

4 aylık brittish kedim var ve bugün baya kustu beyaz köpüklü neden oluyor bilginiz varmı normal mi kusması sadece bir kere yaptı

5 CEVAP

IIREMMM

bizim kedimiz de bir kere yapmıştı çok su içip koşturunca, veteriner normal demişti(maltından kaynaklı da olabilir tüy yumağı da varsa içinde )ama parazit kaynaklı da olabiliyormuş eğer aşısını geciktirdiyseniz bilginiz olsun

Palyaco

MAltını arttırın

aslihan_e

En son ne zaman iç parazit için ilaç aldı? Parazit de olabilir.

Ozkan3552

Ağzında yara olabilir karma aşıları tam değilse baktırın

zeynep0192

Eğer yoksa malt alın