Kedim Kendini Kaşıyor Yara Oldu

Yardım edin nolursunuz kedimde böyle bir yara çıktı eğer bu süreci yaşadıysanız aşagıya yazın lutfen cok teşekkür ediyorum nolursunuz görmezden gelmeyin

13 CEVAP

LilaMiaLuna

Gerçekten çok kötü görünüyor. Su an biz mantar desek veya alerji desek de bir işe yaramaz.
Lütfen hemen veterinere götürün daha kötü olmadan

LilaMiaLuna

Anlıyorum ücretler pahalı. Ancak kedinin durumu gerçekten kötü yani daha da kötü olmasın her neresi bakıyorsa bakıtın. Yazık yani bir can sonuçta.

Anonymus985465

Acil veterinere götürmelisiniz. Mantar olabilir, allerji olabilir. Karaciğeri ile ilgili sorun olabilir.

Anonymus985465

Veterinere yetiştirinceye kadar dr. animal sıkın ve yakalık takın

Üzgünüm 500 tl istiyorlar ve maliyeti yuksek olduğu icin goturemıyoruz tarım orman bakanlığı muyane yapyor mu

Teşekkür ediyorum sağ ol varol

Teşekkür ediyorum ilgine ve yardım çabana 💗