Yavru Kedim İçin

zynpgngrn

Bu mamayi kullanan var mi yada iyi bir marka mi sizce

6 CEVAP

Feronia

İçerik olarak gayet iyi bir mama ama üreticisi Diamond toplatılma geçmişi çok kötü, adı lekelenmiş ve güvenilir olmayan bir firma. Ayrıca her çeşidinde tavuk var, tavuk alerjisi varsa buna dikkat edin. Şahsen ben üreticisi yüzünden kullanılmaması gereken mamalar listemde kendisine yer verdim.

ursaminor

Biz kullandık somonlusunu. Çok kötü tufaya düştüm, iyi marka diye detaylı incelemeden almıştım. Ama mama somonlu değil bildiğin tavuklu çıktı. Ve tavuk alerjisi olduğundan kızım krize girmişti.
Bizim stajerin hamile kedisine verdim sonra mamayı o lüpletti sağlıklı bebeleri oldu :)

eltarcin

@Feronia tam yazıyordum :))

onuralpaslan

tavuklı mamaya dikkat etmeni öneririm alerji yapabiliyor kedilerde mama içeriği olarak iyi bir mama ama geçmişi kötü acanında galiba kötüydü ama kötü olsa bile birkere daha alırken düşünülmeli derim wildfield kedi maması da vardı içeriği iyi mama ama geçmişini bilmiyorum araştırarak onada bakabilirsin ama yinede geçmişi kalitesi belli olanlara yönelmeni tavsiye ederim

Mews

N&D ürünlerini tavsiye ederim. Biraz pahalıdır ancak çok kaliteli bir mamadır.

Mews

N&D ürünlerini tavsiye ederim. Biraz pahalıdır ancak çok kaliteli bir mamadır.