Erkek Kedi Kızgınlık Dönemi

Durukj

Merhaba bahçede beslediğim bir kız kediye erkek kızgınlığa girmiş kedi zorla çiftleşmeye çalışıyor küçük olduğu için oyun sanıyor kaçmıyor oturup yuvarlanıyor yaklaşıncaya hafifçe patisiyle vurarak uzaklaştırmaya çalışıyor normalde hep erkek kedilere çiftleşmeye çalıştıkları için bu normal mi merak ettim sizce kız kediye saldırması normal mi

3 CEVAP

Dişi kediler 6 aylıktan sonra erkek kediler ise 8 aylıktan sonra ciftlesirler bahçede beslediginiz kedi kızgınlığa girdigi için onaylıyor başka bir şekilde olsaydı kaçardı

Durukj

Olabilir sanırım ama kaçmıyor derken bazen kaçmıyor çoğunlukla kaçmaya çalışıyor zaten 5 aylık cevabınız için teşekkürler