Bu Ne Hastalığı

Durukj

Merhaba bir arkadaşım yeni kedi sahibi olmuşlardı 9 aylık bir kedileri var belediye veterinere götürmüşler çok ağır hastalandığı için insanlardan uzak bir ortamda tedavi görmesi gerektiğini söylemişler ve iyileşemeyebilir demişler biraz endişelendiler o yüzden gerçekten öyle bir hastalık var mı ve iyileşebilir mi diye sordular ben bilmediğim için size sorayım dedim

11 CEVAP

KimJeongguk

Bunu demelerinin sebebi bence uğraşmadan kediyi uyutacaklar ve gömecekler. O yüzden geri vermeyeceğiz demişlerdir. Bence ya çabucak kediyi oradan alıp kliniğe götürsünler yada o kediyi uyuturlar haberiniz olsun.

Hangi belediyeye gittiler

gece18

Nasıl bir hastalıkmıs teshisi var mı? Bulasıcı bir hastalık olabilir. Belediye vet malum.

ne hastalığı olduğunu yazmazsanız nasıl cevap verebiliriz merak ettim?????

Durukj

Bana hastalığın adını söylemediler yarın soracağım ama şuna biraz düşününce sanırım kuduz olmuş olabilir

gece18

Kuduz mu? Yok artık.
Haber edin.

Durukj

Kuduz değilmiş ama yine ismini vermediler hastalığın adını unutmuşlar alerjik virüslü bir hastalıkmış kedinin cildinde yaraya benzer birsürü kırmızılık varmış ama hangi belediye götürdüklerini söylemediler antalyadalar birde belediye kedi iyileşse bile size geri vermeyeceğiz demiş

KedicikUzum

O belediye güvenilir değil nasıl geri veremiyoruz diyorlar? O kediyi öldürürler orada bence kediyi alın madem öyle bir hastalığı var eldivenle temas edip özel bir veterinere götürun, bana hiç güvenilir gelmedi nedense.

aslihan_e

Belediye geri vermeyeceğini söylüyor çünkü zaten kendi kedileriyse tedavi için belediyede işi yok, özel veterinere gitmeli. Adamlar da uyarıyor madem veriyorsunuz geri alamazsınız diye. İnsanlardan uzak tedavi görmesi gerekli derken büyük ihtimalle veterinerde yatılı olarak özel bakımla tedavi edilmesi gerekiyor onu demek istemişler. Tabi ki kedi ölebilir, ilgilenmeyebilirler de. Onlar da ona göre vermeli oraya. Belediye demek ölüm riski demek. Daha yeni sahiplenmişler kediyi, bakamayacakları hayvanı niye alıyorlar ki?

Durukj

Başka şansları yokmuş bu ay biraz sıkıntı çekiyorlardı o yüzden belediye veterinerine bırakmışlar zaten bilmiyorlarmış belediyenin böyle olduğunu iyileşmesi için oraya bırakmak zorunda kalmışlar eğer uyutabileceklerini bilseydiler bırakamazlardı herhalde