İshal Kediye Ne Yedirmeli ?

Emrylmz06

Arkadaşlar 8 yaşındaki oğlum ishal oldu. Hani abartılacak bir durum yok günde 3 sefer tuvalete gider bir gündüz bir akşam birde gece(nadiren). İşte bu döngü de ishal başladı. Yine aynı şekilde 2-3 sefer gidiyor ama kakası hafif cıvık. Koku yok parazit yok çok şükür. Balıklı mama yiyor tavuk ve dana eti alerjen durumumuz var. Hani veterinere götürüp korkutmak istemiyorum 1 ay çıkamıyor o psikolojiden şunu yaptım düzeldi dediğiniz kesin sonuç olan bir durum varmıdır ?

4 CEVAP

Fistikpasa

Açıkçası çok bir bilgim yok ama kefirin ishal olan kediye iyi geldiğini biliyorum. Probiyotik açısından zengin olan yoğurt peynir vs de verebilirsiniz azıcık.

Cennet29

Tavuk gögsü haşlayıp yağsız tuzsuz şekilde verebilirsiniz. Kırmızı etin yağsız bölgesinden de aynı şekilde pişirip verevilirsiniz. İkiside toparlıyor

pearlsmom

Geçmiş olsun öncelikle benim kedim antibiyotik tedavisindeyken aşırı ishal olmuştu biraz pirinç haşlayıp verebilirsiniz cok abartmadan, bir tatlı kaşığı ev yoğurdu veya haşlanmış yulaf da cok guzel toparlıyor. Bolca su almasına da dikkat edin

Emrylmz06

Çok teşekkür ederim Allah razı olsun bilgileriniz için.