Tüylerdeki Kıtık Problemi

PofudukLeo

Arkadaşlar Merhaba , kedim uzun tüylü olduğu için hergün düzenli olarak tarasamda ne yazık ki tüylerin yapışmasını ve kıtık oluşmasını engelleyemiyorum. Furminotor ve farklı bir tarak ve fırça da kullanıyorum ancak çözüm olmuyor. Traş edilmesinide doğru bulamadığım için tüylerini tamamen kesmedim hiç. Önerebileceginiz bir yöntem yada tarak var mı ? Şimdiden teşekkürler 😺

4 CEVAP

Kokomina

Fırça bizde de işe yaramıyor, elimde makas peşinden koşuyorum, iyi bir öneri gelirse diye geldim ben de yorumla ,hepimize kolaylıklqr dilerim

LilaMiaLuna

Tüy açıcı spreyler var kediler için. Bu ürün ile birlikte bir de tüy yumağı açıcı taraklar var, deneyebilirsiniz.

Kokomina

Fırça bizde de işe yaramıyor, elimde makas peşinden koşuyorum, iyi bir öneri gelirse diye geldim ben de yorumla ,hepimize kolaylıklqr dilerim

Kokomina

Fırça bizde de işe yaramıyor, elimde makas peşinden koşuyorum, iyi bir öneri gelirse diye geldim ben de yorumla ,hepimize kolaylıklqr dilerim