Kedilere Nugget Verilir Mi

KeLeBeKciK

Merhabalar kedim marketlerden alıp yedimiz nuggetlerden yemeği seviyor ama sonuçta kediler için olmadığı için vermem uygun mu değil mi bilemedim ?

4 CEVAP

KedicikUzum

İnsanlar için bile zararlı, arada bir olabilir ama sık vermemeniz görüşündeyim 😊

salihaondag8

Aynen bende katılıyorum arada bir gördüğünde ve siz yedigimiz zaman binde bir verilebilir çok faydalı değil onun yerine et türleri haşlayıp ona ozel yapın daha sağlıklı ve faydalı olacaktır marketteki gıdalar uygun ve faydalı değil bize nasılsa onlarada öyle yaş mama ve et türleri de çok sık verilirse zararlı ama faydası var tuz ve yag baharat türleri katmadan yaparsanız ona özel et türleri sever ve sağlıklı olur 🤗

LilaMiaLuna

Tabi ki de hayır.
Kesinlikle vermeyin zaten nugget insanlara bile gayet zararı olan bi ürün kedilere asla verilmemeli.

KeLeBeKciK

Teşekkürler cevaplarınız içi 😊