Arkadaşlar Kedimi İki Gün Önce Kisirlastirdim Ama Ameliyat Yeri Biraz Kızarmış Normalmi

Arkadaşlar erkek kedimi iki gün önce kisirlastirdim ama ameliyat yeri biraz kızarmış normalmi ayrıca idrarinida çok az yapıyor

1 CEVAP

IIREMMM

Birkaç gün idrarını ve dışkısını yapamaması normal demişti bizim veterinerimiz bizim kedimiz dişi ama erkek kedilerde ameliyat yerlerinde morarma olabileceğini okumuştum bir yerde, ilk günlerde su tüketimini artırmak için yaş mamayı biraz sulandırarak vermek iyi oluyor, umarım düzelmiştir tamamen ,geçmiş olsun