Mera Mama Nasıldır?

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedim şu ana orijen kitten yiyor, ancak mera da burada çok övülen bir mama daha önce kullananlar, bilgisi olanlar mera mamayı kullanırken kedilerinde ne gibi değişimler oldu, kedinize iyi geldi mi vs. Bilgisi olan arkadaşlara şimdiden teşekkürler.

3 CEVAP

gece18

Ben 5 aydır mera kullanıyorum. Kısırlaştırmadan önce hassas sindirim tavuklusunu kullandım. Şu an kısırlaştırılmış mamasını kullanıyorum. Normal yetişkin maması hakkında gözlemlerimi yazmıştım. Linke tıklayarak okuyabilirsiniz.

https://sosyal.petlebi.com/soru-cevap/141619-mera-kedi-mamasi-gozlemlerim

LilaMiaLuna

Teşekkür ederim.

makhno

mera markasında bir distribütör kurnazlığı var gibi.
yurt dışı sitelerde en kaliteli ürününün bile kg fiyatı diğer markalara göre çok düşük. türkiye'de ise tam tersi.

içerik olarak da finest fit serisi nerdeyse bonacibo ile birebir bir içerik.