Kedim İşemiş Ve Ellediğimde Sinirli Ses Çıkarttı

ali58deniz

Kedim yere işemiş ve ellediğimde sinirli ses çıkarttı şuanda sakin durum ciddi olabilirmi buradan birşey söyleyebilirmisiniz

1 CEVAP

çişinin rengi koyu mu koyuysa genelde bi enfeksiyon oluyor sanırım. onun dışında gözlemleyip kliniğe götürseniz çok iyi olur. sorun yok gibiyse bile stres yapmamak için sadece işerken altına kaşık koyup aldığınız çişi eczaneden 5ml lik bir enjektöre koyup (buzdolabında maks 10 saat saklanabiliyor) soğuk bir şekilde kliniğe götürürseniz çok iyi olur. ağrısı varsa belki de sesi sinirli çıkmıştır. mesanesini boşaltabildiyse kendisi çok acil bir sorun yoktur gibi. görsellere kedi ağrılı işeme pozisyonu yazıp kambur durarak işedikleri pozisyona bakın ve kediniz de bu şekilde mi işerken inceleyin. idrar yolları bekletmeye gelmiyor maalesef. sinirliyse normalde değilken karnına elletmek istemiyorsa muhtemelen hastadır :( geçmiş olsun