Kedim Mama Kustu

whitegirlmia

Fip atlatmış bir kedim var az önce mama kustu görselde gördüğünüz gibi korkulacak bir sey var mi napmaliyim?

2 CEVAP

KeLeBeKciK

İç parazit tedavileri yapılınca kusabiliyorlar eğer parazit varsa ve bazen tüy yumaklari kusuyorlar yedikleri mama iyi gelmeyince de kusuyorlar , biraz yoğurt verirseniz midesine iyi gelicektir geçmiş olsun.

Emirrckr

Tam sindiremeden kusmuş genelde bu durumlar çok hızlı yediklerinde olur ancak yine de bugün özellikle gözlemleyin.
Tekrar kusma yaşanırsa veteriner hekimin görmesinde yarar var.