Apartman İçinde Kedi Beslemek Yasak Mı

Sznyll

Merhabalar bizim apartmana sürekli bir kedi giriyor ve devamlı miyavlıyor bende çok üzülüyorum ilk zamanlar dışarıya çıkarıyor orda besliyordum ancak saat geç olunca dışarıya malesef çıkamıyorum bu yüzden kapımın önünde mama kabını koyuyorum 5 dakika sonra yiyip gidiyor bende kabı geri alıyorum komşulardan kimse laf etmezken arada çürük yumurtalar olabiliyor bugün mesaj atmış gruba herkes hayvan sevmek zorunda değil kediyi içeri almayın sürekli görüyorum fotoğrafınızıda çekebilirim bir daha olursa sert çıkarım tarzı bir yazıydı bizde içeriye kendinin kendi girdiğini kimsenin almadığını ve geç vakitte çok ses yapınca apartmanda mama vermek durumunda olduğumuzu yazdık beslememizi istemediğini yazdı bu durumdan kimse rahatsız değilken 1 dairenin rahatsızlığı her hangi bir soruna yol açar mı yani apartman içinde hayvan bakılmaz gibi bir kural var mı başımızı yakacak gibi bu komşu

1 CEVAP

Emirrckr

Bahçe olsun,site ortak alanı olsun gayet hayvan beslemeye hakkınız var ama apartman içi için galiba yönetmeliğe bakılıyor benimde pek bilgim yok.
Fakat komşuyu rahatsız eden şey ne acaba?
Geçerli bir sebebi varsa gider konuşursunuz ama sırf beslemeniz gözüne batıyorsa ne diyeyim ki..