Kedimin Ayağına Ne Olmuş Olabilir

alynamlke

Merhaba arkadaşlar
Kedimin ayağında görünürde hicbir sey yok basabiliyor kosabiliyor oturuyor ama sadece sol ayağına dokununca tepki veriyor sanki cani yaniyormus gibi bir kac gun oldu farkedeli bi degisiklik var gibiydi ama simdi daha net anladim sadece sol ayağına dokununca irkiliyor.
Diger hicbir yerinde tepki vermiyor veterinere gitmeyi düşünüyorum tabii ki ama suan gec bir saat oldugu icin size sormak istedim sorun yokmus gibi gözüken ama bir sorun varsa sizce bu ne olabilir.
Veteriner fiyatlarida cok yukseldigi icin eger bir görüntü görmek isterlerse elbette röntgen cekilecek ama gerek yoksa da bilmek isterim

3 CEVAP

alynamlke

Kedi bakimi ve sagligina yazicaktim yanlislik oldu

Fistikpasa

Belki bir yere çarpmıştır/takılmıştır üstüne basıp yürüyebiliyorsa normal bir şekilde fazla endişelenmenize gerek yok bence. Bir diğer ihtimal de kediniz scottish fold mu? Fold kedilerinde kedi yaş aldıkça kendini göstermeye başlar genetik hastalıkları.

alynamlke

Scottish degil