Kaç Aylık?

pistan32

Bu gün vet hekime götürdüm ama o kadar cok soru sordumki yasini sormayi unutmusum.Sizce kaç aylık? Elimi kıyaslanabilmesi için yanına koyuyorum.(Ellerim biraz büyüktür:))Bu arada minikde olsa dişleride var.

6 CEVAP

MinelG

Kaç aylık hakkında maalesef yorum yapamayacağım ama dün kedinin biraz kötü olduğunu söylemiştiniz gözü,kulağı vs veteriner ne dedi merak ettim nasılmış bu yavru :)

pistan32

Kulaklarında mantar varmış ablası sprey verdi uc gun onu kullanicaz sonra karisim bi ilac hazirliycak vet hekim insallah iyi olacak

Mariana

4-5 aylık olabilir

ursaminor

Bana 3,5-4 aylık gibi göründü. :)

Merloli

Sanırım üç veya dört aylık.

pistan32

Atlama ziplama becerileride gayet guzel ama cok fazla bagimsiz hareket etmiyor.Sürekli peşimde.