En İyi Mama

nht

Bahcede besledigim kedi bazen kayboluyor ortadan, merak ediyorum sonra. Gerci normal / iyi mama veriyorum ama, birde boyle en iyisi hangisidir? Yani oyle bi mama veriyim ki hayvan gitse bile unutamasin geri gelsin 2 gune . Yada hani boyle iyi bi davranis yapinca odul mamasi mi deniyor o mu en iyi mama oluyor? Hangi mamayi tavsiye edersiniz?

2 CEVAP

HaydutveNazli

Ben hills ton balikli kullaniyorum disi kedim icin kitten diger kedim icin ise kisirlastirilmis olarak. Tuy konusunda ve gelisimleri konusunda cok sukur memnunum

Emirrckr

N&D olabilir.
Bütçenizi aşmazsa Orijen.

Veya mamasının yanı sıra direkt ödül maması da verebilirsiniz.
Gimcat'in pek çok çeşidi bulunuyor ödül mamalarında.
Mesela her geldiğinde 5-10 tane verirsiniz :)