Kedim Yemekten Kesildi

sydaglsen

5 yaşında erkek tekir kedim var. Birden yemekten kesildi bugün 4. Gün olacak ağzına hiç bi şey sokmuyor yeterki yesin diye önüne ne ödül maması ne yaş mama kaldı koymadığımız. Veterinere gidiyoruz sürekli kan tahlil yapıldı bi şey çıkmadı vitamin takviyesi ve serum vuruluyor her gün gram gelişme yok ne yapacağımı bilmiyorum. Ne yapabilirim neden olabilir lütfen bana fikir verin.

8 CEVAP

Lilibeth

Dişlerine de baktırdınız mı gingivit olabilir mi?

RoyceRoll

Bir rahatsızlığı olabilir. Ateşi var mıydı?

Bszcn

Ağzında ülser olabilir dişlerinde sıkıntı olabilir ya da farklı bir madde yediyse tıkanmış da olabilir röntgen falan çekildi mi? Ve dışkılıyor mu

Elifgumuss

Stres altında olabilir mi ya da canını sıkan üzen bi şey oldu mu acaba? Ben de şuan o durumdayım kendi isteğiyle yemiyor fakat idrar yolu tıkanıklığı tedavisi görüyor şuan o yüzden. Ben de nasıl yemesini sağlayabilirim bilmiyorum bir çözüm bulursanız lütfen bana da söyleyin.

prds33

Tahlillerinde bir şey çıkmadı mı? İllaki bir sebebi vardır.. Biyokimya bakıldı mı? Başka bir hayvana veya yabancı birilerine maruz kalıp stres de olmuş olabilir. Dışkısı idarı nasıl kuma yapıyor mu? Her şeyi göz önüne alarak bir düşünün mutlaka sebebi vardır.

LilaMiaLuna

Ağız problemi, psikolojik sorun olabilir

Anonymus985465

Mide, bağırsak röntgeni çekildi mi?
Böbreklere, idrar torbasına ultrasonla bakıldı mı?
Tam biyokimyada böbrek değerlerine bakıldı mı?
Veterinerlik Fakültesi'ne/ Hayvan Hastanesine/Ehil bir veterinere götürmenizi öneriyorum

pearlsmom

Yabancı cisim yutmus olabilir mi?