Kedim Mama Yemiyor

Elifgumuss

Arkadaşlar merhaba yaklaşık 8 gün önce kedimin sık sık çiş yaptığını fark edince hemen veterinere gittim ve idrar yollarında kum ve taş olduğunu söylediler. Bi kaç gün sonra tamamen tıkanınca sonda tedavisi gördü 3 gün orda kaldı. Daha sonra eve geldiğinde mama hiçbir şekilde yemedi su içmesinde sıkıntı yok ama mama yemek istemiyor. sonda tedavisinden önce az da olsa üriner mamayı yiyordu şimdi hiç yemiyor. Eve geleli 4 gün oldu fakat hiç kendi isteği ile yemedi ben şiringa ile besledim. Çok acısı var gibi durmuyor. Eskisi kadsr enerjik olmasa da yaramazlık yaptığı bile oluyor. Tedavi sürecimiz güzel ilerliyor fakat mama hiç yemek istemiyor yaş mamayı da kuru mamayı da yemek istemiyor. Mama yemeyi istemesi için ne yapmam lazım. Lütfen yardımcı olun. Veteriner bu sürecin normal olduğunu sıkıntısı olduğu için ve naz yaptığı için yemediğini söyledi fakat ben çok üzülüyorum.

2 CEVAP

rosetekub

Acaba yaş mamanın içine biraz ödül maması yada çok az miktarda malt koysanız belki o şekilde az da olsa yer geçmis olsun 😕

Elifgumuss

Yaş mamayı da kendi isteği ile yemiylr farklı üriner yaş mama aldım umarım onu yer