Kedi Diş Fırçası Önerir Misiniz

grsaras

Kedime diş fırçası bakıyorumda trixie nin bir fırçasına denk geldim ama fırçanın tellerinin çok sert olduğunu diş etlerini kanattığına dair yorumlar gördüm.Böyle rahat kedilerin canını acıtmayacak bir diş fırçası biliyor musunuz veya kullanıp memnun kaldığınız?

3 CEVAP

zeynandkekik

Merhaba, biz hekim önerisiyle Novomed dental finger aldık ve kullanıyoruz, çok da memnunuz. Birçok marka denememize rağmen kedim bir tek bu fırçaya izin verdi.

pearlsmom

Parmağa gecirilen bebekler için üretilmiş silikon diş fırçaları var ondan deneyebilirsiniz biz memnunuz

LilaMiaLuna

Bebekler için üretilen extra yumuşak diş fırçaları var hem kediler için uygun hem de boyut olarak fırçalamakta zorlanmıyorsunuz