İnstada Gulce_Gulce Hesabını Bilen Var Mı?

05tuba

İnstada gulce_gulce adında bir hesap var. Bu hesaptan bir alışveriş yapan var mı aramızda acaba?

9 CEVAP

huqi

Hiç güvenilir gelmiyor ve umut tacirliği yapıyor. Bu kadının vasfı ne ki fib ilacı üretiyor. Lütfen böyle şeylere kanmayın ve veteriner'e gidin. Çok şaşırıyorum böyle birinden ilaç alanlara...

Ferdaeke

Evet sindirim sorunu için almıştım bir su çokta bir etkisini görmedim açıkçası ama bazı ürünlerinden çpk memnun olanlar var

Ferdaeke

Doğru plastik şişelerde ürün her ne ise ama ürünü gönderiyorlar onda sorun olmuyor almam diyenler olmuş bazen mecbur kalıyorsun çare bulamayınca umut diyorsun belki düzelir diyorsun bi yerden sonra sadece o asıstanıyım diye konuşan şahıs gıcık biri doğru açıklama yapmadan fiyat listesini atıyor

Aysenurbisgn

Ben alışveriş yaptım ve tüm sorularım çok güzel bir şekilde cevaplandı. Bir şans verebileceğinizi düşünüyorum

Ferdaeke

Evet sindirim sorunu için almıştım bir su çokta bir etkisini görmedim açıkçası ama bazı ürünlerinden çpk memnun olanlar var

Minminik

Ben bayadir takip ediyorum yine burda şifa bulan biri paylasmisti mantardan takip ediyorum ama alisveris yapmadim

05tuba

Ya ben de inanamadım çok fazla. Plastik malzemelere etiket yapıştırmış kargo ile yolluyor. Yani içinde ne var bilmiyorum, ibana parayı attıktan sonra bana ürün geleceğinin garantisi yok. O yüzden bir sormak istedim burada. İçeriğini tam bilmediğim birşeyi de kedime süremem. Ama benim yavrumun da bitmek bilmeyen tüy döküm sorunu var kel oldu iyice sırtı arka bacakları kuyruk başı. Kaç defa veterinere gittim mamayı da değiştirdik yok bir değişiklik kuzumun:(

Ozlemcakil

Benim kizim da beyaz tekir profildeki degil digeri:) biz de alerjiden cektik 2 aydir iyiydi ama bu ara yine problem vetler ********** degisimini onermiyor , evde sigara icilmesin dediler biz zaten icmiyoruz ama kabiz olunca alerjisi cogakiyor ben de bunu kuma bagladim cunku kumda cok zaman geciriyor o zaman alerjibyuzunden malta bile ara vermistim simdi malt aldim, biz protein fazlasi da yordugu icin kedileri kuvvetli mama yada evden hic bir sey vermiyoruz cok ignede iyibdegil diye artik igne de yaptirmiyorum, o hesabi bana baska bir konuda yazdilar inceledim evet top kekik zaten antiseptik bilenen bir seyi paylasmis ama onun disinda ben veteriner disinda guvenip alamam

LilaMiaLuna

tavsiye etmem