Sokaktaki Kedilerime Mama

Bilgos

Anket

devam et
(0 oy)
whiskasın kurusunu verme
(1 oy)
başka mamaya geç
(9 oy)
Toplam (10 oy)

ben sokak kedilerime whiskas kuru,ıslak ve ödül mamasından veriyorum bu sıralarda da kadıköyden açık mama veriyorum devam etsem mi mart a kadar açık mama ile

ve arkadaşlar sokak kedilerim için önerdiğiniz ucuz ve kaliteli markalar varsa yazarmısınız(fotoraf ile)

8 CEVAP

eltarcin

Bonacibo, Pro Choice veya Mito. Mito'nun yeşilinden tercih etmenizi öneririm. Ama Whiskas'a devam etmeyin.

Bonacibo kuru mama ve ********** yas mamalari disaridaki kedileriniz icin kullanabilirsiniz.

dilaykablan

www.*********.com'dan Micho mamanın 15 kilogramını 79.5 TL'ye alabilirsin. Hakkında kötü yorum yapanlar olsa da ben şu ana kadar bir zararını görmedim ve besleme yapan birçok grup da hem köpek hem kedi mamalarını bu siteden alıyorlar.

Bilgos

biz michoyu denedik kediler gurme birazda michoyu önermişlerdi ama olmadı çok dev parçacıklıydı

Bilgos

basit her yerde satılan mamalardan bileiniz varmı

Merloli

Her yerde satılırmı bilmem ama ben mito adında *********'dan aldığım bir mamayı kullanıyorum.

Bilgos

mito yu görmüş gibiyim

Tugbabilginer

Ben sokaktaki kedilere bonacibo veriyorum