Kedimin Poposunda Kaka Kalıntıları?

Cattoscarr

Kedim 8 aylık russian blue 4 aydır bizimle ilk geldiğinden beri kaka yaptıktan sonra fazla temizleniyor poposunu çevresinde ufak topaklar kalıyor ama tüylerine bulasmiyor normal mi

1 CEVAP

benim kedimin de poposunda bazen küçük kalıyor, ben o zaman biraz crystalinle dokunuyorum oraya ben dokunduğum için hemen yalamaya başlayıp temizliyor, kaldığını fark etmiyor sanırım; birkaç arkadaşım da aynı şeyi söylemişti ama eğer size bir belirti gibi geldiyse veterinere danışın