Kedim Mama Cok Ayort Ediyor

Tosbikkk

Kedim cok mama ayirt ediyor hangi mamalari onerirsinz bna acaba uygun fiyatli?

4 CEVAP

Feronia

Kedinizin damak zevkini bilemeyiz. Go! Sensitive denemenizi öneririm.

Benim Kedim de gercekten cok secici komsumuz acik mama almis gelmis bi gun markasini bilmiyorum herşeyi denedim bi onu yedi o da proline çıktı iyi bi mama degilmis

Susamsusi

Kediler inatçı hayvanlardir istediklerini yaptirma konusunda da bu durum böyle ne yazikki bi kac gün önünde bekletin acıkınca yiyeceğini tahmin ediyorum ama ishal vs. Olursa durum değişebilir tabi

Bilgos

ıslak mama öneririm mesala royal canin,felix bence jöle içinde almayın kediler gurme olunca çok yemiyor.