Arkadaşlar Çok Acil Bakar Mısınız?

Ramsesin abisi sakız çok hasta burnunda yara çıktı ve geçen saniye resmen büyüyor çok halsiz asla yemek yemiyor su içmiyor yarası acıyor muhtemelen sahibi vete götürdü kan bakmışlar birşey yok demişler immün sistem yükseltici bir fısfıs vermişler yollamışlar ama sakız gerçekten çok hasta foto ekliyorum bir bakıp fikir verirseniz sevinirim

5 CEVAP

Çok geçmiş olsun acaba bir başka kedi yapmış olabilir mi

Hayır başka bir kedi yapmadı diye biliyorum dudakları da şiş üst tarafı ödemli gibi kedilerin burunlarının ortadaki çizgiden giderek ayrılıyor genişliyor gibi normalde çok akıllı hareketli bir kedidir ama şu an ölü gibi yatıyor dudağının ağız içine doğru da yarası var. Acaba herpes mi bilemedik ama çok üzgünüz

KimJeongguk

Kesinlikle ciddi bir sorun var o zaman. Veterineri değiştirin acele etmezseniz her şey için çok geç olabilir.

JujuAlkn

Veterineri değiştirin