Her Gün Kusuyor. Yardim

emreztrkk37

Son 7 aydır bazı sebeplerden eve gelemedim bu süre boyunca annem kedimize baktı. son birkaç aydır proplanin açık mamasını alıp vermiş ondan mı diye düşündüm tarihi geçmiş mama mi acaba diye ama sadece son iki haftadır kusuyor.

Her seferinde mamayı fazla sindirmeden çıkarıyor bütün bütün duruyor.

Hayvan aşırı tüy döküyor. Ama pek tüy çıkarmıyor kusarken.

Dışardan bakıldığında fazla hareketli koşturuyor gayet mutlu. Sürünüyor oynuyoruz sevdiriyor. Hasta değil gibi duruyor ama korkuyorum hergece kusunca

5 CEVAP

Mama degistirin bugun birine daha soyledim direk mama lusuyorsa mama degistirin

YasaYasa

Mamadan dolayi mamaui değiştirin hemde hemen hayvanin bağışıklık sistemi etkilenir :)

Reyyanhan

Üst üste kusup tüy cikarmiyosa yangi olabilir midesinde.

Mama kedinize yaramiyor nedem derseniz asiri tuy dokuyor demissiniz ve kediniz kusuyor degistirmek icin iyi bir neden

Bilgos

eski mamadan yavaş yavaş azaltırkan yeni mamayı çoğaltırsanız etkilenmesi zor