Köpeğim Halsiz, Yemek Yemiyor

Oykuussuu

3 gün önce köpeğim Pars, yemek yememeye başladı, tuvaletini yapmıyordu, halsiz ve sürekli uyku halindeydi.. 2 gün önce veterinere götürdük ensesinden ve iki bacağından iğne yaptı ve şuan yürürken aşırı yavaş yürüyor.. oturunca rahat oturamıyor.. sürekli uyuyor kafasını kaldıramıyor.. ne olduğunu bilmiyorum yardımcı olur musunuz?

2 CEVAP

aslihan_e

Ne iğnesi yaptı? Küçük tuvaletini mi büyük tuvaletini mi yapmıyordu? Test falan yapmadı mı ya da röntgen bakmadı mı? Direkt iğne mi yaptı? Eğer öyle ise acil başka veterinere götürseniz iyi olur. Size açıklamada bulunmadı mı veteriner?

dreamyy

Vücut ısısı ne durumda. Ateşi var mı?