Kedim Kızgınlığa Mı Girdi

mrcasper

kedim 6 7 aylik erkek son zamanlarda hicbir sebep yokken bagriyor kosturuyor oyun oynamaya calisirken saldırıyor artık daha az mama yiyor bunlar kızgınlık belirtisi mi nezaman kısırlaştırmalıyım ve ortalama fiyat aralığı nedir

5 CEVAP

mrcasper

teşekkürler veterinerimden 1400 fiyat aldım kızgınlık süresi tahmini nekadar sürer ve nasıl anlarım

JujuAlkn

Büyük ihtimal kızgınlıktìr kızgınlığı bittiği an sahiplenditebilirsiniz fiyat araliģi tam emin değilim ama 500 1000 arası değişiyor daha fazlada olabilir veterinerden veterinere değişiyor

JujuAlkn

Sahiplendirebilirsiniz değil Kısırlaştırabilirsiniz olcak pardon

midori

selam! dişi kediler bu mevsimlerde, kızgınlık dönemine giriyor. yaklaşık 3-4 gün sürüyor. erkek kedilerin kızgınlık dönemleri, dişilere göre daha belirsiz. yılın belli dönemleri tekrarlayabiliyor. normalden daha saldırgan ise, kızgınlık dönemindedir. 5-6 gün kadar sürer. sabırlar dilerim:)

LilaMiaLuna

İlk kızgınlığı olduğu için en fazla 1 hafta sürer