Petquitte Mamaları Hakkında Bilgisi Olan ??

frankpug

Mamayi kullanmis olanlar veya yorumlar ???

12 CEVAP

Feronia

Rezalet

ursaminor

Sayın İsmail, gerçekten şu içeriğe mi kaliteli diyorsunuz? Yanlış anladım sanırım o yüzden emin olmak için soruyorum:

İçindekiler
Et ve et ürünleri (Kuzu eti en az % 4), mısır, buğday, buğday kepeği, pirinç, tavuk yağı, mısır proteini, kurutulmuş şeker pancarı, somon yağı, hayvansal ve bitkisel protein ekstraktları, maya, aromalar, vitamin ve mineraller, antioksidan ve koruyucular.

anfrenee

Hiç önermiyorumm.. Berbat köpeğim hiç sevmedi

Feronia

İçeriğini bir kere bile okumadığınız veya okusanız da anlamadığınız mamalara araştırdım diyip de haklı çıkmaya çalışıyorsunuz ya, hastayım bu duruma. 10 kişiden dokuzu 1+1=3 dese ona da inanacaksınız. Bir de şu "Ben memnunum, kedilerim seviyor." meselesine ayrı ölüyorum, çocuğunuz olsa her gün fast food yedirirsiniz herhalde. Siz övdünüz ve ben belki değişmiştir veya yanlış yorumlamışımdır diye tekrar baktım içeriklerine, haklı olsanız haklısınız derdim. Ama siz içeriğini dahi paylaşmamıza rağmen hiç "acaba" demiş gibi durmuyorsunuz. Haklı çıkma derdim yok ama yanlış bir şeyi doğru gibi göstermeye çalışmak, üstüne üstlük bir fikre körü körüne bağlanmak cehalet değil de nedir?

Feronia

Market maması fiyatına alınabilecek en iyi mama (benim şimdiye kadar gördüğüm) Metro'nun Aro mamaları.

Khajiit

İismail bi konuda daha bu mama markasını adamlar şöyle yapmış böyle yapmış abalıoğlu yem yapmış şeklinde bir şeyler yazmış. Muhtemelen firma çalışanı pek ciddiye almayın

iismail

merhabalar şirket çalışanı değilim . sadece arastırdım. miğrostan dondorulmuş lezita balıkllarınıda alıyorum. petshoptan mama alırken mağaza sahibi anlattı önce oradan duydum daha sonrada kendim araştırdım. bizim ülkemizde neden iy,i yapılan bir ürüne leke atılmaya çalışılır. sizler memnun kalmamış olabilirsiniz. ben ve benim yavrularım gayet memnunuz. siz ve sizin yavrularınız memnun olmaya bilir. burada herkez düsüncelerini olumlu ve olumsuz değerlendirmelerini yazabilir bence. illa bir markayı kötülemek mi gerekir. benim yavrularım gayet memnunlar ...

Gul36

@iismail , Burada mamadan memnun olunmadığı söylenmiyor ki. İçeriğinin berbat olduğu söyleniyor, ki öyle.

Ursaminor içerik listesini yazmış sağ olsun. O listede iyi denebilecek tek bir şey bile yok. Vitamin, mineral ve antioksidanların bile nereden geldiği bilinmiyor. Tüm maddeler yapay, tüm maddeler katkılı. Biz kendimiz yapay ve katkılı şeyler yemekten çekiniyorken neden hayvanlarımıza verelim? Siz memnun olsanız bile bu mamanın içindekilerin çok zararlı olduğu inkar edilemez bir gerçek.

Umarım bu hatadan döner, canlarınızı daha kaliteli mamalarla beslersiniz.

cnmnyt

ben 4 aydır kullanıyorum yavrumun gelişiminden gayet memnunum.memnun olmayan arkadaşlar nasıl bir etki görüp memnun olmadılar ise paylaşabilirlermi bizlerde kontrol edelim.diğer mama içeriklerine de baktım hepsinde birbirine yakın şeyler var fakat renk koku ve dışkı kontrolünü geçen tek yerli mama bende petquitte oldu.

AysunAzak

Tesadüfen fabrikasını ziyaret ettim müthiş temiz ve titizler . Ben 4 aylık kedim için yavru kedi mamasını kullanıyorum çok çok memnunum. Veteriner hekimimizde tavsiye etmişti En müthiş özelliği asla ağız kokusu yapmıyor . ....

iismail

merhabalar benim 2 adet yavrum var britane 7 yasında diğeri ise daha yeni doğdu 2 aylık petquitte mamalarını abalıoğlu yem yapıyor . adamlar gercekten hammadde ve içerik olarak yenirebilirlik seviyesi çok yüksek ve dengeli bir beslenme zinciri oluşturmuşlar . bir çok petshop ve veterinerde ürünleri var . kalitesi çok iyi fiyatıda mamanın kalitesine göre gayet iyi. tavsiye ediyorum ...

Feronia

Tam aynı şeyi yazacaktım. Sinem ablanın cevabını gördüm.