Kedimin Kulağı Yaklaşık 1 Aydır Böyle Yayılıyor Sebebi Nedir ?

Veterinere götürmemize rağmen net teşhis konulmadı ve verilen ilaçlar fayda etmiyor

4 CEVAP

Rosier4

Böyle bir duruma nasıl teşhis koyamıyor belli bir sağlık sorunu olduğu ne olmuş bilmiyorum ama bence başka bir veterinere götürün normal gelmedi bana ortaya bişey atıp sizide endişendirmek istemem.

merhaba, eğer gittiğiniz veterinerler teşhis koyamazsa istanbul hayvan hastanesine gidin daha detaylı bir incelemeden geçirebilirler diye düşünüyorum, umarım hızlıca sağlığına kavuşur.

Mmtklndr

Lütfen vakit kaybetmeden hayvan hastanesine götürün. Benim kedimin sağlık sorunlarına veteriner çare bulamadı.Fakülte bünyesindeki hayvan hastanesine götürdüm hem tedavisini yaptılar hemde veterinere göre daha az ücret aldılar.

LilaMiaLuna

Kedinizin kulağı bu haldeyken nasıl teşhis konulamaz?
Başka bir vet e gidin acilen