Acil Kedime Kuru Mama Yerine Ne Verebilirim?

Zxhrlast0x

Kedim ND ocean serisi yiyor 7 aylık ama yemeği 4 güne gelicek ve 1 günlük maması kaldı azerbaycandayım mama bulamam napıcam yaş mama versem doyması için sorun olur mu? Kaç gündür az az besliyorum bitmemesi için ard-arda 2 gün yaş mama versem olmaz mı?

9 CEVAP

Anonymus985465

Yukarıda yazdıklarımı hergün gönül rahatlığıyla yedirebilirsiniz.
Schesir, nd, animonda carny, nutri feline, natura yaş mamalar kaliteli

mina_nur

Vermenizde sakınca olmaz aksine kedilere yaş mama vermekte gayet sağlıklı sadece mamanın içeriği düzgün olsun yeter. Daha önce benzerini yaşadığımızda veteriner yaş mama vererek götürün sorun değil demişti.

Zxhrlast0x

Schesir veriyorum ben ama dişlerine zararlı olur diye korkuyordum teşekkürler içimi rahatlattınız

mehtapkaplan

Açık mama varsa yakınınızda alın. Bizde getir uygulamasından getiriyorlar o tarz bi uygulama varsa telefondaysa aynı gün teslimatlı mama alabilirsiniz.. Yaş mama haftada 1 verilir. Schesir yaş mamada en iyisi ama yaş mama hergün tüketilmez.

Emirrckr

O süre zarfında verebilirsiniz ama kaliteli içeriği olsun,
Dişlere zarar veren yaş mamalar genellikle etten ziyade tahıl yuvasıyla dolu olan,soslu mamalar.
N&D,Schesir gibi yaş mamalarda çok aşırıya kaçmadığınız sürece içiniz rahat olsun.

Yaş mama harici tavuk veya ciğer haşlayıp havuç,brokoli gibi sebzeler de ilave ederek evde kendiniz de yaş mama hazırlayabilirsiniz.
Kediniz için de hem değişiklik hem güzel bir alternatif olur.

Anonymus985465

Bol suda haşlanmış tavuk, sakatat, haftada bir balık, kaliteli yaş mama.
Bunlar kuru mamadan çooook daha sağlıklı

LilaMiaLuna

Gelene kadar yaş mama verin ama bence evde kendi yaptığınız yaş mamalardan verin

Zxhrlast0x

@mehtapkaplan Azerbaycandayım mecbur Türkiye’den sipariş veriyorum burda kuru mama olmadığı için.. normalde haftada 1 defa veriyordum ama mecbur 2 gün ard arda vermem gerek.

Zxhrlast0x

@mehtapkaplan Azerbaycandayım mecbur Türkiye’den sipariş veriyorum burda kuru mama olmadığı için.. normalde haftada 1 defa veriyordum ama mecbur 2 gün ard arda vermem gerek.