Tüy Dökümü İçin Mama Önerisi

ATIBA

Anket

HİLLS
(0 oy)
PRO PLAN
(1 oy)
ND
(0 oy)
ROYAL CANIN
(1 oy)
Toplam (2 oy)

KEDİM 2 YAŞINDA ERKEK KISIR SCOTISH FOLD CİNSİ 1 SENEYE YAKIN ND SOMONLU KISIR MAMA KULLANDIM AMA TÜY DÖKÜMÜNE Bİ ÇARE BULAMADIM MALT VİTAMİN KULLANDIGIM HALDE MAMASINI DEGİŞTİRMEK İSTİYORUM NE ÖNERİRSİNİZ ?

3 CEVAP

Bende her mamayı kullandım nd dahi...bizimkilerde Royal canin durdudu ve tüyleri parladı...

LilaMiaLuna

Orijen six fish, acana pasifica

scotland

biotin takviyesi iyi gelse de bana yapay geliyor. omega 3 ve 6 takviyesi bence cok daha iyi n&d ocean, acana pacifica gibi balik etinin cok oldugu mamalarda var. vets plus somon yagi da guzel kedim tadini sevmiyo ama tuylerine iyi geliyor