Kedileri Birbirine Nasıl Alıştırırız?

WhisKeyy

Herkese selamlar,
Benim bir kedim var ismi reçel, tekir cinsi. Kendisi çok huysuz saldırgan ve misafirden nefret eden bir kedi (kısır). Yakın zamanda evleneceğim. Kız arkadaşımın da iki kedisi var ama dünyanın en uysal kedileri diyebilirim. Benim kedim 2.5 yaşında. Onunkiler 1.5 falan. Onlar da tekir cinsi ve kısır(1 erkek ve 1 dişi kedisi var. Benim kedim de erkek). Ben askerdeyken benim kedim 1 hafta onlarda kaldı ilk bir kaç gün anlaşamamışlar ama sonra en azından birbirlerine saldırmamışlar. Evlendiğimiz de bu kedileri birbirine alıştırmak için ne yapmamız gerekiyor. Ağustosta evleniyoruz.

1 CEVAP

IIREMMM

Bence birbirlerinin oyuncaklarını bir müddet birbirlerine karşılıklı olarak verip sonra herkesin kendi oyuncağını kendisine geri verebilirsiniz :) birbirlerinin kokularına da alışmış olurlar ,bir de bunun için feliway isimli bir sprey vardı işe yaradığı söyleniyor deneyebilirsiniz ,veterinerinize de danışabilirsiniz sakinleştirici spreyler oluyor onlarda da, bir de instagramda "humuslublog" isimli bir sayfa var birden fazla kedisi var sayfa sahibinin ve onları nasıl alıştırdığı ile ilgili bir reel videosu var oraya da bakabilirsiniz. Şimdiden mutluluklar