Acillll-Bakın Lütfen

LilaMiaLuna

Merhaba arkadaşlar
Kedimin gözüne ve burnuna somon yağı kaçmış nasıl olduğunu sormayın, Şu an kedim çok hırçın, burnuna kaçması ile ilgili bir sorun olacağını sanmıyorum ancak kedim şu an somon yağı giren gözünü biraz kısık tutuyor ve somon yağı kaçmayan gözüne göre daha çok kırpıyor ve somon yağı kaç damla kaçtı bilmiyorum amasanırım ve gözüne yayıldı çünkü gözüne baktığımda yağ yayılmış bir şekilde duruyordu.
Bir sorun olur mu?
Ne yapabilirim?

4 CEVAP

Fistikpasa

Göz temizleme suyu ile temizleyin yoksa ılık çayla temizleyin. Durumu hala aynı olursa veterineri arayıp sorun belki hemen götürmeniz gerekecektir. Aklıma başka bir şey gelmiyor

Fistikpasa

Göz temizleme suyu ile temizleyin yoksa ılık çayla temizleyin. Durumu hala aynı olursa veterineri arayıp sorun belki hemen götürmeniz gerekecektir. Aklıma başka bir şey gelmiyor

LilaMiaLuna

Öncelikle teşekkür ederim cevabınız için veterineri arayıp sordum hiç bir sorun olmaz dedi.
Tekrardan teşekkür ederim cevabınız için

LilaMiaLuna

Hatta somon yağı kaçan gözünü kısık tutuyor ve somon yağı kaçan gözü çok akıyor yine yağ kaçan burun tarafıda biraz ıslak