Almanyada Yaşayan Kedi Sahipleri Bakabilir Mi?

Fistikpasa

Merhaba almanyada yaşayıp burda üye olan varsa yazabilir mi bir sorum olacak

11 CEVAP

Fistikpasa

Güncel

Fistikpasa

.güncel

Evet, buyurun

Fistikpasa

Dein bestes adlı mama markayı biliyor musunuz? Biliyorsanız da mamaları içerik olarak iyi mi?

Fistikpasa

..güncel

AhsenAise

Josera pahalı ama yeterli bir mama imiş ,bu mamaya şans verebilirsiniz,sizin sordugunuz marka hakkında pek yorum bulamadım
PS: Türkiye de yaşıyorum

Fistikpasa

Bende yorum bulamadığım için soruyorum ama alman bir marka ve almanyada yaşayanlar bilebilir bunu ancak

LilaMiaLuna

Bence gayet güzel bir mama dein bestes

Fistikpasa

LilaMiaLuna Almanyada mı yaşıyorsunuz yoksa içeriğini mi biliyorsunuz

LilaMiaLuna

Almanyadan 1-2 ay önce geldim

Fistikpasa

Bana da iyi gibi geldi içeriği sadece yaş mamalarından bahsediyorum. Ama tabii emin olamadım. Teşekkürler cevap için