British 5 Yaşında Dişi Kedi Maması ??

rojbunsoylu

Merhaba arkadaşlar 4 buçuk yaşında dişi kısır british kedim için mama arıyorum aynı cins dostu olan yada bilgisi olan arkadaşlar hangi kuru mamayı veriyorsunuz bilgi verirseniz sevinirim 🙏

1 CEVAP

MHALIL

Acana Indoor Entree Hairball Control Tavuklu ve Hindili Kısırlaştırılmış Kedi Maması tavsiye ederim, Türkiye de alabileceğiniz en iyi kısır mama diyebilirim, 4buçuk kilo olanı alırsanız fiyatı da biraz daha uyguna gelir.