Brit Care Kedi Maması İshali

Kedim için idrar yollarına iyi gelmesi için Brit care uriner sistem için olan mamayı aldım. Yemesinde bir problem yok eve idrar yapmayı da bıraktı sağlığı düzeliyor gibi ama bu mamayı kullanmaya başladığımdan beri ishal yaklaşık iki hafta oldu kullanali devam etmeli miyim

1 CEVAP

LilaMiaLuna

Kesinlikle tavsiye etmediğim bir mama brit care, her kullananın kedisi ishal, kullanmayı bırakmanızı tavsiye ederim. Virbac, hills gibi üriner sistem Mamalarına geçin