Kedim Zehirlenmiş Olabilir Mi Acil

selinay41

Arkadaşlar dün akşam kedim plastik ot yemiş ardından kuru ve yaş mama yedi sıkıntı yoktu ama bu sabah yeşilimsi sıvı kustu içinde yediği plastik otlar vardı ardından 8-9 kere beyaz katı köpük kustu şuan iyi kusmuyor su içti haşlanmış tavuk göğsü yedi ardından kakasını yaptı açık renk ve biraz cıvıktı acil bir durum olabilir mi veterinere götürmem gerekir mi

2 CEVAP

gece18

Gerekir iyi olması sizi aldatmasın. Baktırın.

Kediler bazen kötüyken bile iyi görünmeyi başarabiliyor.. Yaşadığınız riskli ve ciddi bir durum, zehirlenmemiş olsa bile bagirsaklarina takılmış olabilir.. bence ivedi bir şekilde veterinere gitmelisiniz, bu kadar kusmasi normal değil..