Kedim Kaktüs Yedi

hazyt

saksıya ekilmeyi bekleyen minik bi kaktüsü ben evde yokken yemiş, bu sabah evden çok aceleyle çıktım kakasını yapmıştı ve normalden de kötü kokuyordu. neşesi falan yerinde, panik olmalı mıyım

11 CEVAP

hazyt

kaktüs dikip dikmeyeceğimizi de size sorucaz zaten, kedi var yiyo kedi var saksı dolu evde yaşıyo her kedi farklı. biblo da almayalım aman düşürür, halı da olmasın ipini falan yutar hatta tv yi bile üstüne düşürebilir tv de almayalım tezgahları da kırdıralım zıplamasın üstüne hay allahım ya. çiçekli evde yaşayan kedi görmesek kendimizi suçlu sanıcaz

Pamuqum

Böyle basit hatalar nasıl yaparsınız . Evde kedi besliyosunuz ve evinizde kaktüs var. İnsan çocuğu evdeyken bütün tehlikeleri ortadan kaldirmaya çalışır siz kaktüs dikiyorsunuz anlam veremiyorum...

Bilgos

aynı fikirdeyim(acaba katüsün tadı nasıldır)

Bilgos

dikenlerini nasıl yedi kedi!!!!!!!!!!!!!???????????**

Bilgos

hayatımda ilk defa böyle birşey duyuyorum

emrezrtrk

Bence bir vete kontrol ettirin diline filan batmıştır

emine64

Yememiştir bence biryere şaklamış olabilir çünkü ben kedimi dayımın kızına bırakmıştım onun gözünden kaçmış kaktüsü çok az ısırmış dikeni dilini uyuşturmuş baygın gibi yere yatmış sonra kendine gelmiş tabi ben duydum şok geçirdim çok şükür birşey olmadı ama çok korktum duyduğumda

Bilgos

ş çiçek şeklindeki kaktüslerden mi ısırdı

goknur

Sonuc ne oldu hanimefendi. Sagliginda bir sikinti yoktur insallah.

hazyt

sordugunuz icin tesekkurler, kotu bir sey olmadi. normal yasantisina devam etti. bebek, tuy gibi dikenleri olan minicik bir kaktus yemisti zaten, buyuk dikenli bir kaktus degildi

CeyhunCeyyy

benim tekir erkek kedimde kaktüs yedi çok uzun zaman önce ama hiçbir problemi olmadı tabiki şanslıda olabiliriz dikkat etmek gerek biz kaldirdik yedigini farkettiğimizde